Dostęp do najnowszych materiałów bezpośrednio na Twojej skrzynce e-mail

Dlaczego my i jaki jest nasz cel

Istnieje wiele informacji w sieci istnieje wiele produktów istnieje mnóstwo kwestii, które na co dzień trzeba brać pod uwagę, aby być zdrowym i szczęśliwym człowiekiem sukcesu.

Szukaliśmy w wielu miejscach, aby sami mieć dostęp do tego typu wiedzy i produktów, aby stać się człowiekiem silnym, sprawnym i zdrowym, a co za tym idzie, szczęśliwym.

Na rynku nie istnieje żaden podmiot który mógłby zapewnić nam wszystko w jednym miejscu. Dlatego też pragniemy wyjść ludziom na przeciw i sami zaoferować szczęście i zdrowie pod wieloma aspektami życia, dając odpowiednia wiedze, narzędzia i produkty, które pomogą Wam w codziennym życiu.

Żeby to osiągnąć trzeba spojrzeć holistycznie na ludzką naturę i ciało, zgromadzić wiedzę i wdrożyć ja w praktyce. Dlatego też czerpiemy z wiedzy wielu ekspertów. Takie podejście jest nietuzinkowego, dlatego na tę chwilę nie mamy zbyt dużej konkurencji.

"If you want to increase your success rate, double your failure rate."

O mnie w kilku słowach

Ten projekt został zapoczątkowany właśnie po to, aby mnie rozwijać. Jego początek wywodzi się z bloga: lesserr4more.com , gdzie treści nie były zbyt przystępne dla użytkownika. Wszystko, co dzieję się wokół mnie w pewnym czasie stało się kulą śnieżną, która w kółko wciąż nabiera pędu. Wraz z moim rozwojem. Jednak po, co być samolubnym i nie dzielić się tym, co działa? 😉

Zauważyłem, że w drodze rozwoju wiedza, którą przyswajam po pewnym czasie ulatuje, a twórczość to najlepsza forma na to, by tę wiedzę maksymalnie przyswoić, co pokazuje z resztą piramida Blooma.

Chce także Ci pomóc w drodze do Twoich celów, mając na uwadze Twoje zdrowie fizyczne i psychiczne. Ludzie są bardzo ważni, dlatego wraz ze specjalistami z różnych dziedzin podchodzimy holistycznie, wszechstronnie, do tego, aby móc dzielić się wiedzą z Tobą i zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie. Moje serce ciągnie mnie w kierunku nieustannego rozwoju.

 

Dzięki Tworzeniu i pomocy innym, dzieleniu się wiedzą, ten rozwój jest znacznie trwalszy i szybszy. Najgorsze jest to, że mamy tylko 24h, 8h pracy, 6-8h sen 2h jakieś sprawunki około domowe i dojazdy, w najlepszym wypadku, przy świetnej organizacji zostaje 6h, w dobrych okolicznościach 5h, a w rzeczywistości ok 4h. To jest straszne. Trzeba planować i wykorzystywać czas maksymalnie produktywnie, nie zapominając o swoim zdrowiu.

Daj

Autor pisze na pc

Z siebie

Wszystko!

Twoje szczęście i sukces jest najważniejsze!

Zastanawiasz się jak dbać o zdrowie ? Istotne jest dla Ciebie zdrowie fizyczne, zdrowie psychiczne zdrowie duchowe? Będziemy tutaj sukcesywnie zaopatrywać Cię we wszystko czego potrzebujesz aby zapewnić sobie życie w zdrowiu bez leków, aby uniknąć wszelkich chorób cywilizacyjnych.

To nasza pasja. Zdrowie, czyli sport, regeneracja, dietetyka.
Nieustanny rozwój osobisty i pomysły jak go skutecznie realizować, między innymi dzieląc się wiedzą.
Relacje osobiste. Bardzo ciężko być dobrym rozmówcą, w tym temacie każdy z nas ma nieograniczone zaplecze do poprawy. Osobiście sam codziennie chcę starać się być lepszym, empatycznym słuchaczem i rozmówcą. Dochodzi także kwestia doceniania innych, a także tego jak nie dać sobą manipulować, a także wspierać innych, jednak poprzez perswazję, bo to całkiem coś innego.
W kwestii świadomości, pragnę odnaleźć własną ścieżkę własnej wiary oraz ideologii.
Cały czas uczę kwestii finansowych. Staram się podejść realistycznie do kwestii przyszłości, mając świadomość na jakiej zasadzie działa system emerytalny. Chciałbym zachęcać do oszczędzania i przekazać to, co sam już wiem.
Dochodzi jeszcze aspekt wpływu na świat. Każdy z nas się liczy i każdy z nas jest podejmuje codziennie mnóstwo decyzji, które mają dobry lub zły wpływ na otaczający nas świat. Nie istnieje neutralność. Nie istnieje constans. Mamy nadzieję, że swoim działaniem uda nam się przyczynić do pomocy innym oraz planecie. Mamy nadzieję, że uda nam się w naszych materiałach przemycać nieco treści edukacyjnej w zakresie działań charytatywnych, ekologii i wszelkiego typu wsparcia.
Jestem zawsze uśmiechnięta i otwarta na nowe pomysły. Bardzo lubię pomagać innym. Moim hobby jest muzyka i praca z człowiekiem.. Uwielbiam robić szkolenia 😛 Wspólnie dzielimy się pasjami, co nas strasznie nakręca. Chcemy zrobić coś wielkiego. Potrzebujemy jedynie czasu, aby dać Wam dużo treści w przystępnej formie :).
close

Zapisz się na newsletter!

Pobierz darmowy e-book

Aby być na bieżąco już dziś
Dołącz do nas już dziś korzystaj z darmowych treści i niespodzianek po zapisaniu się do listy.

Jeśli nie znajdziesz maila zobacz do folderu SPAM

Zapisując się na listę mailingową akceptujesz naszą politykę prywatności. Nigdy nie będziemy Cię spamować, nikomu nie udostępnimy Twojego adresu. Będziemy Cię jedynie informować o treściach, pomogą Ci być szczęśliwszym, skutecznym, silnym, sprawnym i zdrowym człowiekiem!