Dostęp do najnowszych materiałów bezpośrednio na Twojej skrzynce e-mail

Wiedza

W tych zakładkach znajdziesz nasze, przez lata zbierane cytaty i grafiki w pigułce, które inspirują i często są dla nas mapą / przewodnikiem i inspiracją do działań każdego dnia 😊.

Słownik pojęć, którego powstanie miało na celu edukacje nas i Ciebie do poszerzania własnej wiedzy. Często ludzie mówią do nas specjalistycznym żargonem próbując tłumaczyć nam jakieś specjalistyczne aspekty, na których nie koniecznie musimy się znać. My sami często wstydzimy się spytać, co to oznacza. A to nie wstyd, warto pytać, bo ostatecznie wiedza to potęga 😃.

W naszych materiałach staramy się używać jak najmniej niezrozumiałych słów, jednak naszym celem jest także edukacja, dlatego chcemy zachęcić Cię do wyjścia ze strefy komfortu, rozwoju i poszerzania swojej wiedzy i umiejętności, poszukiwania. Dlatego też powstał słownik, aby dać Ci dostęp do przystępnej i szybkiej wiedzy, a przynajmniej taką mamy nadzieje 😂.

Kto pyta nie błądzi, więc jeśli coś nie będzie przejrzyste – transparentne to daj proszę znać 😉.

Tutaj dzielić będziemy się dłuższymi recenzjami książek, opiniami na jakiś szerszy temat lub na temat jakiegoś produktu lub usługi. Tutaj też pojawią się jakieś sugestie, porady odpowiedzi na ogólne pytania oraz krótkie artykuły dotyczące każdej tematyki portalu L4M. Będą także newsy i inne tematy poboczne.

akceptacja akcje Bitcoin ciało dieta emerytura etc ETF finanse ike ikze inwestycje kalorie kantor kontrakty kredyt krypto kryptowaluty monety nieruchomości Obligacje odchudzanie operacje plastyczne pewność siebie piersi pośladki prowizja Psychologia redukcja relacje Revolut samoakceptacja srebro Strategia swiadomosc swiadomosc finansowa szczęście transakcje trening waluty XTB zabiegi kosmetyczne zdrowe odżywianie zdrowie złoto

close

Zapisz się na newsletter!

Pobierz darmowy e-book

Aby być na bieżąco już dziś
Dołącz do nas już dziś korzystaj z darmowych treści i niespodzianek po zapisaniu się do listy.

Jeśli nie znajdziesz maila zobacz do folderu SPAM

Zapisując się na listę mailingową akceptujesz naszą politykę prywatności. Nigdy nie będziemy Cię spamować, nikomu nie udostępnimy Twojego adresu. Będziemy Cię jedynie informować o treściach, pomogą Ci być szczęśliwszym, skutecznym, silnym, sprawnym i zdrowym człowiekiem!