Dostęp do najnowszych materiałów bezpośrednio na Twojej skrzynce e-mail

Produkty bankowe

Po pierwsze nie trać bezsensownie pieniędzy. Jeśli Twoje konto pobiera opłaty, znajdź inne. Zawsze czytaj warunki umów, które masz zamiar podpisać. Ufaj, ale sprawdzaj, a jak nie sprawdzasz, to nie ufaj😁. Polecam Ci odwiedzenie strony z rankingiem kont bankowych – ROR. Czasem na kontach można nawet zarobić, na przykład dzięki programom Cash back / Money back. To programy, w ramach banki zwracają nam część kosztów za nasze zakupy jak na przykład paliwo, rachunki za media, czy za zakupy w marketach i drogeriach.
Znajdziesz tutaj także produkty inwestycyjne czyli Lokaty oraz konta inwestycyjne w ramach IKZE.

Na tej stronie znajdują się rankingi produktów bankowych. Jeśli chcesz zobaczyć je wszystkie musisz niestety na chwilę wyłączyć program do blokowania reklam, jeśli taki posiadasz. Ranking posiada w sobie linkami sponsorowane, w formie afiliacji. W przyszłości sami chcemy tworzyć pewne produkty i dać możliwość zarabiania naszym czytelnikom na tych produktach. Tymczasem korzystaj. A jeśli chcesz i masz potrzebę kupuj produkty klikając w te linki 😊. Staraliśmy się wyszukać oferty jak najbardziej korzystne dla Ciebie, jednak nie tylko cenowo. Każdy ma inne preferencje i nie ma idealnych produktów dla wszystkich. Trzeba czytać umowy. Partnerem strony jest zewnętrzy podmiot, z którym współpracujemy.

Chcemy także rozwijać system afiliacyjny, który pozwoli zarobić Tobie na produkowanych przez nas produktach. Będziesz mógł także wspierać nasze działania poprzez korzystanie z naszych linków afiliacyjnych, tym samym przyczyniając się do częściej pojawiających się treści które będą lepszej jakości. Planujemy wprowadzać produkty, takie jak: ebooki, kursy, usługi związane ze zdrowiem, produkty spożywcze, suplementy, gadżety, a w późniejszym czasie aplikacje, które mamy nadzieję przyczynią się do zapewnienia Tobie łatwości i biegłości w odnalezieniu się we wszystkich aspektach związany z wartościami/ tematami portalu life4more.pl.

Niniejsza treść pamiętaj że niniejsza treść nie jest poradą w rozumieniu jest przedstawieniem osobistych poglądów i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów w Rzeczpospolitej rozporządzenia ministra finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrukcji finansowych dla emitentów lub wystawców ( Dz. U. z 2005 r. nr. 206, poz. 1715)
wszelkie działania w zakresie swoich finansów podejmujesz na własną odpowiedzialność kropka to ty jesteś dla siebie najlepszym doradcą finansowym

Promocyjne produkty finansowe

Kliknij jeśli chcesz przejść do strony ze wszystkimi produktami

Wiadomość kredytowa – Lokaty Bankowe – Emerytura z IKZE

Ranking kont ROR (Rachunki “Oszczędnościowo” – Rozliczeniowych)

Ranking kont Kredytów Hipotecznych

close

Zapisz się na newsletter!

Pobierz darmowy e-book

Aby być na bieżąco już dziś
Dołącz do nas już dziś korzystaj z darmowych treści i niespodzianek po zapisaniu się do listy.

Jeśli nie znajdziesz maila zobacz do folderu SPAM

Zapisując się na listę mailingową akceptujesz naszą politykę prywatności. Nigdy nie będziemy Cię spamować, nikomu nie udostępnimy Twojego adresu. Będziemy Cię jedynie informować o treściach, pomogą Ci być szczęśliwszym, skutecznym, silnym, sprawnym i zdrowym człowiekiem!